Zarządzanie nieruchomościami Lublin

Zarządzanie nieruchomościami bazuje na szeregu decyzji i czynności, których celem jest utrzymanie nieruchomości w niepogorszonym stanie. Zarządca to osoba, która powinna mieć specjalną licencję zawodową do pełnienia funkcji między właścicielem danego obiektu, a jego najemcami. Główne czynności, jakie wykonuje w ramach zarządzania nieruchomościami, to: prowadzenie nieruchomości i sprawowanie nadzoru nad bieżącą obsługą, wyznaczanie celów, planowanie krótko i długookresowych czynności i sposobów ich realizacji. Obowiązkiem zarządcy nieruchomości jest również doradztwo w zakresie zarządzania nieruchomościami i szereg formalności (dokładne zapoznanie się ze stanem technicznym i prawnym obiektu, analiza jej statusu finansowego oraz rynku). Zarządzanie nieruchomościami jest niemożliwe bez zaangażowania, kompleksowych działań i szerokiej wiedzy z zakresu takich dziedzin, jak: prawo, finanse, ekonomia, geodezja, nauki budowlane itp.

W ramach tej usługi zarządca prowadzi dokumentacje, zleca prace remontowe i konserwacyjne, okresowe przeglądy instalacji, obsługę techniczną budynku, trzyma piecze nad utrzymaniem czystości, negocjuje warunki, zawiera umowy z najemcami i podwykonawcami i wiele innych. Szukasz firmy zajmującej się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami Lublin?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Firma POQUI to specjaliści, którzy prowadzą szeroki zakres działań, które bezpośrednio związane są z obsługą nieruchomości w Lublinie. Działania rozpoczynają od znalezienia właściwej nieruchomości, jej zakupu, adaptacji, prowadzenia remontów, sprzedaży i kompleksowej obsługi.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zdjąć z Ciebie ciężar prowadzenia nieruchomości wraz z jej wynajmem, rozliczaniem płatności, pilnowaniem przeglądów, kontaktem ze spółdzielnią, poszukiwaniem najemców i negocjowaniem z nimi, czy też odbieraniem telefonów nawet w weekendy!

Zapraszamy do kontaktu!

Dzięki współpracy z nami, Ty możesz zająć się swoimi obowiązkami, a przeprowadzenie zarządzania nieruchomością zlecić profesjonalistom.
Masz pytania? Świetnie!
Chętnie na nie odpowiemy i omówimy nurtujące kwestie.
Zostaw do siebie kontakt, a my oddzwonimy by porozmawiać bądź umówić się na spotkanie przy kawie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Masz mieszkanie na wynajem i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy z nami w zakresie obsługi najmu – skontaktuj się pod numerem 729 871 722

    Myślisz o zakupie nieruchomości pod inwestycje, przygotowaniu go pod wynajem oraz kompleksowej obsłudze remontu – skontaktuj się pod numerem 531 961 917