• z nami inwestowanie w
    nieruchomości staje się
    łatwiejsze i bardziej opłacalne

    Zobacz kim jesteśmy i jakie mamy doświadczenie w branży nieruchomości. Poznajmy się bliżej!
Poznajmy się lepiej
Jako firma POQUI działamy na rynku lubelskim już od kilku lat. Prowadzimy szeroki zakres działań związanych z obsługą rynku nieruchomości. Głównym obszarem działalności naszej firmy jest obsługa najmu, jak również usługi obsługa procesu inwestycji w nieruchomości.

Obsługa najmu to usługa, w której zdejmujemy z Ciebie obowiązek związany z wynajmem mieszkania, zajmujemy się wszystkim od A do Z, Ty tylko otrzymujesz od nas przelew i ważne informacje.

W zakresie obsługi procesu inwestycyjnego – kompleksowo przeprowadzimy Cię przez cały proces – zakup nieruchomości, zaprojektowanie Twojej inwestycji oraz przeprowadzimy dla Ciebie wszystkie niezbędne prace swoimi własnymi ekipami remontowymi. Dzięki doświadczeniu w przygotowaniu mieszkań na wynajem, jesteśmy w stanie wykończyć mieszkanie w rozsądnym budżecie,
a jednocześnie tak, aby podobało się potencjalnemu najemcy.

Jeśli szukasz firmy, która ma elastyczne podejście, indywidualnie analizuję każdą sytuację i szuka rozwiązania dedykowanego właśnie dla Ciebie to idealnie trafiłeś.
nasza misja
Jesteśmy młodym, energicznym zespołem i dzięki odpowiedniej strategii na rozwój z roku na rok powiększamy grono swoich klientów, a szereg doświadczeń pozwala nam na optymalizację oraz usprawnienia naszej pracy, tak, aby jeszcze szybciej się rozwijać i gwarantować naszym klientom możliwie najwyższy poziom obsługi.

W pracy z klientem stawiamy głównie na przejrzyste warunki współpracy, oczywiście z humorem i dystansem, tak aby współpraca przebiegała przyjemnie, ale przede wszystkim szczerze i profesjonalnie. W końcu inwestycja w nieruchomości to poważna sprawa. Zależy nam, abyś czuł się bezpiecznie powierzając nam swój majątek. Możesz być pewien, że gdy oddajesz nam swoje mieszkanie w zarządzanie na kilka lat, zadbamy o nie jak o swoje.

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom “świętego spokoju” oraz profesjonalnej i kompleksowej usługi związanej z inwestowaniem w nieruchomości oraz obsługą najmu. Sprawiamy, że wynajem mieszkania jest bezproblemowy, a właściciel zostaje odciążony ze wszystkich obowiązków związanych z najmem. Jednocześnie, dbamy o bezpieczeństwo Właściciela oraz jego majątek, jak również zapewniamy możliwie najwyższy zwrot z inwestycji.
JAK MOŻEMY CI POMÓC?
ZARZĄDZANIE I GWARANCJA NAJMU
Sprawdź jak łatwo i bez stresu możesz zarabiać na wynajmie mieszkania
INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI
Zobacz jak zabezpieczyć swoją przyszłość zapewniając sobie stabilne przychody
Dlaczego POQUI?
1
1. Wieloletnie branżowe doświadczenie

Nasze doświadczenie związane z obsługą najmu oraz inwestowaniem w nieruchomości pozwala nam
na uzyskanie możliwie najwyższej rentowności z inwestycji,
a także przeprowadzenie całego procesu sprawnie,
a przede wszystkim bezpiecznie.

2
2. Współpraca z zagranicznymi inwestorami

Na co dzień obsługujemy również zagranicznych inwestorów, którzy pracują z nam od kilku lat. Stale rozbudowujemy ich portfele mieszkaniowe, poprzez zakup, remont, przygotowanie oraz wynajem mieszkań na rynku lubelskim. Jest to najlepszy dowód na to, że cały proces możemy wykonać całkowicie zdalnie i bezobsługowo.

3
3. Gotowe rozwiązania w trudnych sytuacjach

Dzięki skali, a także licznym doświadczeniom w zakresie obsługi Najemców, znamy już chyba wszystkie możliwe sytuacje, które mogą się wydarzyć podczas trwania umowy z Najemcą i mamy gotowe procesy do ich rozwiązania.

4
4. Gwarancja najmu mieszkania

Jesteśmy w stanie zagwarantować stabilny zysku z najmu dla właściciela. Dzięki skali mamy realny wpływ na dyktowanie warunków wynajmu na rynku. Gwarantujemy Właścicielowi zysk przez pełne 12 miesięcy, bez obaw o przestoje w najmie, pustostany, czy niepotrzebny stres.

5
5. Współpraca z kancelariami prawnymi

Inwestujemy w rozwój oraz doskonalenie naszej usługi, korzystamy ze wsparcia kancelarii prawnych, podatkowych oraz firm windykacyjnych, aby w pełni zabezpieczyć interes Właściciela oraz firmy. Dzięki temu, jesteśmy na bieżąco ze zmianami oraz nowelizacjami, tak, aby proces wynajmu przebiegał w pełni bezpiecznie i bezproblemowo.

6
6. Znajomość lubelskiego rynku

Bardzo dobrze znamy lubelski rynek, dzięki czemu wiemy, jak wyszukiwać i pozyskiwać dobre oferty, które idealnie sprawdzą się pod wynajem. Razem z Tobą zaplanujemy projekt tego mieszkania, a następnie wykończymy go pod klucz.

7
7. Główna działalność naszej firmy

Jest to nasza główna działalność, nie traktujemy tego jako dodatkowego źródła dochodu. Dzięki temu wkładamy mnóstwo zaangażowania w nasz zespół, automatyzację naszej pracy oraz nowe rozwiązania, ponieważ poświęcamy się naszej pracy w 100 procentach, tak aby dopilnować wszystkiego na najwyższym poziomie.

8
8. Kompleksowa obsługa inwestycji

Wyszukujemy, kupujemy, projektujemy a również wykonujemy kompleksową obsługę remontów. Dzięki własnym ekipom budowlanym, preferencyjnym warunkom cenowym w firmach budowlanych, dbamy o to, aby mieszanie wykończyć w dobrym stylu, jednocześnie nie rujnując budżetu właściciela.

9
9. Posiadamy własnych serwisantów

Posiadamy własnych serwisantów, którzy w przypadku pojawienia się usterki w mieszkaniu usuwają ją możliwie najszybciej. Wpływa to znacznie na obniżenie kosztu naprawy. Oczywiście to czego sami nie robimy – realizujemy przez zaprzyjaźnione firmy, po preferencyjnych warunkach cenowych.

10
10. Wymagająca umowa najmu dla Najemcy

Nasza umowa z Najemcą przygotowana jest w taki sposób, aby właściciel otrzymywał czynsz przez pełne 12 miesięcy. Zapisy w niej zawarte pozwalają nam na szybkie reakcje oraz wyciągnięcie konsekwencji, jeśli pojawi się jakikolwiek problem z Najemcą.

11
11. Kontrola stanu mieszkania co miesiąc

Nasz zespół minimum raz w miesiącu weryfikuje stan czystości, a także stan techniczny lokalu, abyś miał pewność, że wiemy na bieżąco jak wygląda Twoje mieszkanie podczas najmu. Wiemy, że oddając nam mieszkanie w zarządzanie, powierzasz nam swój majątek i właśnie dlatego dbamy o niego, jak o swój.

12
12. Pobieramy najwyższe na rynku kaucje

Pobieramy od najemców najwyższe na rynku kaucje, tak, aby maksymalnie zabezpieczyć interes Właściciela, ponieważ doskonale wiemy, że ucieczki i problemy z płatnościami się zdarzają, a wysoka kaucja pozwala nam na zapewnienie płynności finansowej w wynajmie.

13
13. Stawiamy na ciągły rozwój

Bierzemy czynny udział w szkoleniach, wydarzeniach branżowych oraz networkingowych, tak, aby jeszcze szybciej się rozwijać i zdobywać nowe pomysły, a również współpracę pozwalające nam na doskonalenie naszych umiejętności, procesów i procedur w firmie.

14
14. Kompleksowy remont własnymi ekipami

Posiadamy własne ekipy remontowe, dzięki czemu mamy pewność, że prace remontowe zostaną wykonane zgodnie z naszymi zasadami, a także dzięki doświadczeniu w przygotowaniu mieszkań pod wynajem wiemy jak sprawnie oraz w rozsądnej cenie wykończyć mieszkanie, które będzie cieszyło się zainteresowaniem ze strony najemców.

czytaj więcej
Poznaj nasz ZESPÓŁ
Agnieszka Madejska
Agnieszka Madejska
Karol Prus
Karol Prus
Klaudia Nowak
Klaudia Nowak
Martyna Sokołowska
Anatolii Tsviakh
Anatolii Tsviakh
Aleksandra Lech
Aleksandra Lech
Rafał Walkowiak
Nieprawidłowy format pliku

Chcesz do nas dołączyć?
Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Świetnie!

Chętnie na nie odpowiemy i omówimy nurtujące kwestie.
Zostaw do siebie kontakt, a my oddzwonimy by porozmawiać bądź umówić się na spotkanie przy kawie.

Skontaktuj się z nami

    Masz mieszkanie na wynajem i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy z nami w zakresie obsługi najmu – skontaktuj się pod numerem 729 871 722

    Myślisz o zakupie nieruchomości pod inwestycje, przygotowaniu go pod wynajem oraz kompleksowej obsłudze remontu – skontaktuj się pod numerem 531 961 917