Zarządca nieruchomości

Zarządzanie nieruchomością przeznaczoną na wynajem wiąże się z wieloma decyzjami i opiera się na czynnościach, które mają na celu utrzymanie nieruchomości w stanie niepogorszonym ponad normalne użytkowanie, a także wygenerowanie zysku dla wynajmującego. Firma specjalizująca się w zarządzaniu najmem to zespół osób, który odciąża właściciela nieruchomości, biorąc na siebie obowiązki, takie jak: rozliczanie płatności, pilnowanie przeglądów, kontakt ze spółdzielnią, poszukiwanie i rozliczanie najemców, odbieranie telefonów, weryfikowanie stanu i czystości mieszkania i wiele innych. Zazwyczaj dysponuje on dostępem do lepszych ofert na naprawy i remonty, co może pomóc właścicielowi mieszkania zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie.

Chcesz wynająć swoje mieszkanie, a nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Powierz to w ręce specjalistów, poczuj się pewnie i bezpiecznie! Firma zarządzająca najmem POQUI świadczy w tym zakresie kompleksowe usługi. Na początku przeprowadzi analizę Twoich potrzeb i oczekiwań, a kolejno przedstawi najkorzystniejsze oferty. Następnie w zależności od tego, co chcesz osiągnąć, udzieli Ci kompleksowej pomocy w przygotowaniu się do wynajmu domu lub mieszkania od strony formalnej. Pomoże Ci przygotować ogłoszenie i trafić z nim do szerokiego grona odbiorców dzięki promowaniu jej na najbardziej popularnych portalach związanych z wynajmem mieszkań/domów. W celu znalezienia odpowiedniego najemcy udostępni mieszkanie do wglądu o każdej możliwej porze, przedstawi zalety mieszkania i odpowie na pytania.

Ponadto zajmie się rozliczeniem najemców z mediów i czynszu, opłacaniem czynszu administracyjnego, windykacją płatności, systematycznymi kontrolami stanu technicznego i czystości mieszkania i wieloma innymi ważnymi aspektami dla Ciebie. Korzystając z naszej oferty firmy zarządzającej najmem masz gwarancję, że Twoje mieszkanie będzie wynajmowane w dobrej cenie, a co więcej będzie w bardzo dobrym stanie. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, by dowiedzieć się więcej. Masz pytania? Zadzwoń!

Dzięki współpracy z nami, Ty możesz zająć się swoimi obowiązkami, a przeprowadzenie zarządzania nieruchomością zlecić profesjonalistom.
Masz pytania? Świetnie!
Chętnie na nie odpowiemy i omówimy nurtujące kwestie.
Zostaw do siebie kontakt, a my oddzwonimy by porozmawiać bądź umówić się na spotkanie przy kawie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Masz mieszkanie na wynajem i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy z nami w zakresie obsługi najmu – skontaktuj się pod numerem 729 871 722

    Myślisz o zakupie nieruchomości pod inwestycje, przygotowaniu go pod wynajem oraz kompleksowej obsłudze remontu – skontaktuj się pod numerem 531 961 917