Techniczna obsługa nieruchomości Lublin

Celem technicznej obsługi nieruchomości jest zagwarantowanie jej właścicielom i użytkownikom wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa w trakcie korzystania z niej i przebywania na jej terenie. Oznacza to, że wszystkie instalacje i urządzenia znajdujące się w budynku powinny być sprawne i działać bez zarzutu. Techniczna obsługa nieruchomości wiąże się z podejmowaniem różnych decyzji, poszukiwaniem usługodawców, zlecaniem poszczególnych robót, kontrolowaniem wykonawstwa, przeglądem urządzeń, bieżącymi naprawami, przeglądami budowlanymi, przeglądem , konserwacją i serwisem urządzeń, nadzorem remontu itd. Aby mieć gwarancję, że wszystkie czynności przeprowadzane są prawidłowo, a urządzenia techniczne są sprawne, zadanie to warto powierzyć odpowiedniej firmie.

Poszukujesz profesjonalnego zarządcy, który świadczy usługę technicznej obsługi nieruchomości?

Firma POQUI to gwarancja bezpieczeństwa, spokoju i zysku! Co oferujemy? Przede wszystkim: utrzymanie wszelkich urządzeń, w tym instalacji w dobrym stanie technicznym, zlecanie przeglądów technicznych, prowadzenie dokumentów technicznych, monitorowanie urządzeń i systemów znajdujących się na terenie obiektu, serwis techniczny, dbanie o czystość wszelkich urządzeń i instalacji, planowanie i nadzorowanie remontów, nadzór nad pracami konserwatorskimi i wiele innych. Zawsze już na samym początku współpracy przeprowadzamy skrupulatną analizę Twoich potrzeb i oczekiwań, a następnie prezentujemy najkorzystniejsze rozwiązania.

Możemy pomóc Ci również w przygotowaniu się do zakupu lub wynajmu nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą techniczna obsługa nieruchomości Lublin. Masz pytania? Zadzwoń!

Dzięki współpracy z nami, Ty możesz zająć się swoimi obowiązkami, a przeprowadzenie zarządzania nieruchomością zlecić profesjonalistom.
Masz pytania? Świetnie!
Chętnie na nie odpowiemy i omówimy nurtujące kwestie.
Zostaw do siebie kontakt, a my oddzwonimy by porozmawiać bądź umówić się na spotkanie przy kawie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Masz mieszkanie na wynajem i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy z nami w zakresie obsługi najmu – skontaktuj się pod numerem 729 871 722

    Myślisz o zakupie nieruchomości pod inwestycje, przygotowaniu go pod wynajem oraz kompleksowej obsłudze remontu – skontaktuj się pod numerem 531 961 917