Obsługa najmu nieruchomości Lublin

Nie każdy właściciel lokalu potrafi lub chce wziąć na siebie obsługę najmu nieruchomości. Nic dziwnego, gdyż wymaga to czasu, zaangażowania i dużej wiedzy z zakresu prawa, finansów, podatków, ekonomii, geodezji, nauk budowlanych, czy nauk społecznych. Wiąże się z podejmowaniem różnego rodzaju decyzji, poszukiwaniem najemców dla lokali, przygotowywaniem umów, prowadzeniem licznych negocjacji, rozliczaniem kosztów za media, weryfikowaniem terminowości dokonywania opłat i wieloma czynnościami. Warto działania te powierzyć odpowiedzialnemu i sprawdzonemu zarządcy nieruchomości z licencją zawodową, która będzie potwierdzała jego wiedzę i umiejętności. Powinien być wszechstronny, mieć zdolności interpersonalne i umieć pracować z ludźmi.

Poszukujesz doświadczonej i sprawdzonej firmy oferującej obsługę najmu nieruchomości w Lublinie?

Sprawdź koniecznie firmę POQUI! Oferujemy świetne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli mieszkań i lokali usługowych, którzy poszukują najemców. W ramach usługi oferujemy: przygotowanie nieruchomości pod wynajem, przygotowywanie oferty najmu (spersonalizowanej treści ogłoszenia pod specjalnie dobraną grupę najemców), poszukiwanie najemców, prowadzenie spotkań i negocjacji z nimi, podpisywanie umów, zlecanie zadań usługodawcom, rozliczanie płatności, kontakt ze spółdzielnią, odbieranie telefonów od potencjalnych najemców, optymalizację czynszu, przygotowanie obiektu do sesji fotograficznej i wiele innych zadań.

Na początku naszej współpracy przeprowadzamy skrupulatną analizę Twoich potrzeb i oczekiwań, po czym przedstawiamy najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Możemy również udzielić Ci kompleksowej pomocy w przygotowaniu się do kupna lub wynajmu domu lub mieszkania od strony formalnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obsługi najmu nieruchomości Lublin. Masz pytania? Zadzwoń!

Dzięki współpracy z nami, Ty możesz zająć się swoimi obowiązkami, a przeprowadzenie zarządzania nieruchomością zlecić profesjonalistom.
Masz pytania? Świetnie!
Chętnie na nie odpowiemy i omówimy nurtujące kwestie.
Zostaw do siebie kontakt, a my oddzwonimy by porozmawiać bądź umówić się na spotkanie przy kawie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Masz mieszkanie na wynajem i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy z nami w zakresie obsługi najmu – skontaktuj się pod numerem 729 871 722

    Myślisz o zakupie nieruchomości pod inwestycje, przygotowaniu go pod wynajem oraz kompleksowej obsłudze remontu – skontaktuj się pod numerem 531 961 917