Administrowanie mieszkaniami pod wynajem Lublin

Zarządzanie najmem mieszkań wiąże się z podejmowaniem różnych decyzji i wieloma czynnościami, których celem jest poszukiwanie najemców dla tych lokali, sporządzanie umów, prowadzenie negocjacji, rozliczanie kosztów za media, sprawdzanie terminowości i wiele innych działań. Profesjonalny zarządca nieruchomości musi mieć licencję zawodową, by móc pełnić zawód pośrednika między właścicielem nieruchomości, a jego najemcami. Dzięki jego działaniom mieszkanie powinno charakteryzować się jak największą wydajnością.

Zarządca najmem powinien być wszechstronny (mile widziana jest duża wiedza z zakresu dziedziny prawa, finansów, podatków, ekonomii, geodezji, nauk społecznych, nauk budowlanych). Powinien wyróżniać się również zdolnościami interpersonalnymi i umiejętnością pracy z ludźmi. Podstawowymi obowiązkami zarządcy jest: kompleksowe obsługiwanie nieruchomości.

Szukasz doświadczonej osoby, która zajmuje się zarządzaniem najmem mieszkań w Lublinie?

Zapraszamy do POQUI. W firmie prowadzimy szereg działań związanych z prowadzeniem nieruchomości, w tym zarządzanie najmem lokali. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli mieszkań i innych lokali, którzy poszukują najemców. W ramach tej usługi bierzemy na siebie ciężar prowadzenia wynajmu, a w tym: poszukiwanie najemców, podpisywanie umów, rozliczanie płatności, kontakt ze spółdzielnią, zlecanie zadań usługodawcom, odbieranie telefonów od potencjalnych najemców (nawet w weekendy) i wiele innych.

W ramach usługi administrowanie najmem mieszkań Lublin oferujemy: przygotowywanie mieszkania do najmu, ustalanie najlepszego dla klienta sposobu najmu, optymalizację czynszu (weryfikację, które opłaty mogą zostać wyłączone z czynszu), przygotowywanie mieszkania do sesji fotograficznej, przygotowanie oferty mieszkania (przygotowanie spersonalizowanej treści ogłoszenia pod specjalnie dobraną grupę najemców), zaprezentowanie mieszkania wraz z weryfikacją najemcy, zawarcie umowy wraz z przekazaniem mieszkania, nadzorowanie lokum oraz rozliczanie płatności. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Zapraszamy do kontaktu!

Dzięki współpracy z nami, Ty możesz zająć się swoimi obowiązkami, a przeprowadzenie zarządzania nieruchomością zlecić profesjonalistom.
Masz pytania? Świetnie!
Chętnie na nie odpowiemy i omówimy nurtujące kwestie.
Zostaw do siebie kontakt, a my oddzwonimy by porozmawiać bądź umówić się na spotkanie przy kawie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Masz mieszkanie na wynajem i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy z nami w zakresie obsługi najmu – skontaktuj się pod numerem 729 871 722

    Myślisz o zakupie nieruchomości pod inwestycje, przygotowaniu go pod wynajem oraz kompleksowej obsłudze remontu – skontaktuj się pod numerem 531 961 917