Zarządzanie nieruchomościami w Lublinie

Zarządzanie nieruchomościami warto powierzyć sprawdzonej firmie. Pozwoli to na odciążenie Cię od szeregu spraw i czynności związanych z najmem, a także zagwarantuje, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Są to zadania, które pochłaniają dużo czasu i energii, a co więcej wymagają nieustannych kontroli i spotkań, w tym: rozliczania płatności, pilnowania przeglądów, kontaktu ze spółdzielnią, poszukiwania najemców, odbierania telefonów i wiele innych. To wszystko może zrobić za Ciebie profesjonalny zarządca nieruchomości. Jeśli szukasz możliwości uproszczenia swojego życia i profesjonalnej firmy, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami w Lublinie, nie szukaj dalej niż firma POQUI.

Zajmujemy się między innymi: przygotowywaniem mieszkań do wynajmu, weryfikowaniem ich kondycji i możliwości zarobkowych, zwiększaniem wartości nieruchomości, przygotowywaniem mieszkań do sesji fotograficznej, tworzeniem skutecznej pod względem marketingowym oferty (spersonalizowanej pod kątem odpowiedniej grupy odbiorców), promowaniem ofert na popularnych portalach, udostępnianiem mieszkań do wglądu, prezentowaniem ich zalet, odpowiadaniem na pytania, a także weryfikowaniem najemcy. Co więcej, zajmujemy się również rozliczaniem najemców z mediów, windykacją płatności, regularnymi kontrolami stanu technicznego i czystości mieszkania.

W POQUI dajemy Ci gwarancję, że Twoje mieszkanie będzie wynajmowane w dobrej cenie, a także będzie utrzymane w doskonałym stanie. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty zarządzanie nieruchomościami w Lublinie? Zadzwoń, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy Ci wyceny.

Dzięki współpracy z nami, Ty możesz zająć się swoimi obowiązkami, a przeprowadzenie zarządzania nieruchomością zlecić profesjonalistom.
Masz pytania? Świetnie!
Chętnie na nie odpowiemy i omówimy nurtujące kwestie.
Zostaw do siebie kontakt, a my oddzwonimy by porozmawiać bądź umówić się na spotkanie przy kawie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Masz mieszkanie na wynajem i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy z nami w zakresie obsługi najmu – skontaktuj się pod numerem 729 871 722

    Myślisz o zakupie nieruchomości pod inwestycje, przygotowaniu go pod wynajem oraz kompleksowej obsłudze remontu – skontaktuj się pod numerem 531 961 917