Zarządzanie apartamentami Lublin

Dysponujesz apartamentem w Lublinie, ale nie masz czasu, lub z innych powodów nie jesteś w stanie nim zarządzać? Często stoi on pusty i czujesz, że pieniądze przelatują Ci koło nosa? Skorzystaj z oferty zarządzanie apartamentami Lublin, profesjonalnej i doświadczonej firmy POQUI.

Świadczymy kompleksowe usługi, dzięki czemu Ty nie musisz już niczym się zajmować i o nic się martwić. Zarządzamy mieszkaniami i dbamy o nie z najwyższą starannością, tak by mogły przynosić właścicielowi jak największe zyski. Mamy doświadczony zespół, który dba o: perfekcyjny stan techniczny i czystość apartamentów, systematyczną kontrolę osób wynajmujących dany lokal, usuwanie wszelkich awarii i usterek, rozliczanie z najemcami po zakończeniu umowy. Jesteśmy aktywnymi i zaangażowanymi inwestorami na rynku nieruchomości.

Co jeszcze wchodzi w zakres naszych obowiązków?

Prowadzimy remonty, przygotowujemy apartamenty do najmu, podnajmujemy, projektujemy, przebudowujemy, wykańczamy, a więc wszystko to, czego sam nie możesz wziąć na swoje barki. Obsługujemy studentów zagranicznych oraz egzekwujemy od nich płatności. Nie działami w pojedynkę, a korzystamy z pomocy i wsparcia kancelarii prawnych i podatkowych, aby nieustannie być na bieżąco ze zmieniającymi się nowelizacjami. Będziemy reprezentować Cię we wszystkich sprawach i negocjacjach. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą zarządzanie apartamentami Lublin i do kontaktu. Masz pytania? Zadzwoń!

Dzięki współpracy z nami, Ty możesz zająć się swoimi obowiązkami, a przeprowadzenie zarządzania nieruchomością zlecić profesjonalistom.
Masz pytania? Świetnie!
Chętnie na nie odpowiemy i omówimy nurtujące kwestie.
Zostaw do siebie kontakt, a my oddzwonimy by porozmawiać bądź umówić się na spotkanie przy kawie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Masz mieszkanie na wynajem i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy z nami w zakresie obsługi najmu – skontaktuj się pod numerem 729 871 722

    Myślisz o zakupie nieruchomości pod inwestycje, przygotowaniu go pod wynajem oraz kompleksowej obsłudze remontu – skontaktuj się pod numerem 531 961 917