• POQUI jako Twój partner na rynku nieruchomości

    Jesteśmy otwarci na współpracę, skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym co możemy razem zrobić!
DLA INWESTORA
Jeśli masz wolne środki, bądź zastanawiasz się nad inwestycją swoich środków właśnie w nieruchomości – odezwij się do nas!
Przeprowadzimy Cię przez cały proces związany z wyborem oraz zakupem odpowiedniej nieruchomości pod wynajem. Jeszcze przed zakupem rzetelnie sprawdzimy z Tobą potencjał nieruchomości, zaplanujemy jego przebudowę oraz wspólnie ustalimy budżet na wykonanie prac remontowych.
Będziemy z Tobą podczas całego procesu inwestycji w nieruchomości od samego początku, aż po sam wynajem, gdzie zadbamy o odpowiedni przychód z przygotowanej pod wynajem nieruchomości.
DLA WŁAŚCICIELA MIESZKANIA
Jeśli posiadasz mieszkanie, które wynajmujesz, bądź myślisz o tym aby je wynająć – chętnie porozmawiamy z Tobą o możliwościach współpracy z nami w zakresie obsługi najmu.
Zdejmiemy z Ciebie wszystkie obowiązki związane z wynajmem Twojego mieszkania. Przygotowanie mieszkania do wynajmu, ewentualne jego odświeżenie, wykonanie sesji zdjęciowe, prezentacja nieruchomości, podpisanie umowy z najemcą, wszelkie rozliczenia zarówno z najemcą, jak i spółdzielnią czy dostawcami mediów – wszystko to zrobimy za Ciebie w ramach usługi zarządzania najmem.
Jeśli natomiast interesuje Cię stały, co miesięczny dochód na kilka lat do przodu – chętnie przedstawimy Ci możliwość współpracy w zakresie gwarancji najmu. Po obejrzeniu Twojego mieszkania chętnie przedstawimy Ci naszą propozycję najmu i wówczas również wszystkim się zajmiemy, a Twój dochód pozostanie na niezmiennym poziomie przez długi czas.
DLA BIUR NIERUCHOMOŚCI
Jeśli pracujesz bądź prowadzisz biuro nieruchomości chętnie nawiążemy z Tobą współpracę, na której wspólnie skorzystamy!
Poleć nam właściciela mieszkania, któremu zapewnimy zysk z mieszkania przez pełne 12 miesięcy

Masz klienta, który chce wynająć swoje mieszkanie? Aktualnie, warto uświadomić go, że warto współpracować z firmą, która świadczy usługę obsługi najmu, przez co przychód z najmu jest w pełni bezobsługowy. Gdy zdecyduje się na taką współpracę, wówczas Ty mieszkanie pokażesz tylko raz, a my chętnie zapłacimy Ci prowizję, gdy zamkniemy tę transakcję.

Poleć nas jako najemcę dla mieszkania, które masz w ofercie

Jeśli masz w swojej ofercie mieszkanie na wynajem i szukasz najemcy – zaproponuj nas! Możesz przesłać nam najważniejsze informacje, a my chętnie wrócimy do Ciebie z naszą propozycją wynajmu tego mieszkania w ramach podnajmu, bądź zaproponujemy współpracę w zakresie zarządzania najmem. Wówczas pokażesz mieszkanie tylko raz i zgarniesz prowizję zarówno od nas jak i od właściciela nieruchomości.

Daj nam znać o swoich ofertach, być może coś od Ciebie kupimy z naszym inwestorem

Jeśli masz mieszkanie na sprzedaż – prześlij nam swoje ciekawe oferty, na co dzień współpracujemy z inwestorami zarówno z Polski jak i z zagranicy, którzy stale powiększają swój portfel mieszkań, odezwij się zatem do nas a możliwe, że to właśnie my znajdziemy klienta na Twoje mieszkanie i wspólnie zamkniemy transakcję!

Bądźmy w kontakcie, bo czasem możemy polecić Ci klienta, którego sami nie obsłużymy

Dodatkowo, często zgłaszają się do nas klienci zainteresowani samym pośrednictwem w zakresie sprzedaży czy zakupu, zarówno nieruchomości, jak i działek. Często dostajemy zapytania o samo pośrednictwo w wynajmie nieruchomości, a z racji tego, że skupiamy się głównie na obsłudze najmu, jak również obsłudze naszych inwestorów – chętnie przekażemy kontakt do Ciebie!

Za polecenie naszej firmy, chętnie zapłacimy za kontakt do każdej osoby, która nawiąże z nami współpracę
DLA Każdego
Znasz kogoś, kto ma mieszkanie na wynajem i chętnie zdjąłby z siebie obowiązki związane z wynajmem mieszkania? Być może miał już sporo przygód niekoniecznie przyjemnych związanych z najemcami na swoim mieszkaniu? Skontaktuj nas!
Dzięki tej usłudze zajmiemy się wszystkim co związane z wynajmem mieszkania, a właściciel mieszkania będzie tylko sprawdzał swoje konto by sprawdzić jak dobrze co miesiąc zarabia jego mieszkanie.
Jeśli również znasz kogoś, kto myśli o zainwestowaniu w nieruchomości, zakupie i wyborze odpowiedniej inwestycji, kompleksowym przygotowaniu oraz remoncie mieszkania na wynajem – taki kontakt również jest dla nas bardzo cenny.
Odezwij się do nas jeśli masz kogoś takiego i myślisz o poleceniu naszej firmy, chętnie porozmawiamy przy kawie i odpowiemy na Twoje pytania.
Masz pytania? Świetnie!

Chętnie na nie odpowiemy i omówimy nurtujące kwestie.
Zostaw do siebie kontakt, a my oddzwonimy by porozmawiać bądź umówić się na spotkanie przy kawie.

Skontaktuj się z nami

    Masz mieszkanie na wynajem i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy z nami w zakresie obsługi najmu – skontaktuj się pod numerem 729 871 722

    Myślisz o zakupie nieruchomości pod inwestycje, przygotowaniu go pod wynajem oraz kompleksowej obsłudze remontu – skontaktuj się pod numerem 531 961 917