Najlepszy zarządca nieruchomości Lublin

Istnieje bardzo dużo korzyści wynikających z powierzenia zarządzania nieruchomościami na wynajem profesjonalnej firmie. Zdecydowanie jest to sposób na odciążenie właściciela mieszkania z szeregu spraw związanych z zarządzaniem najmem. Wiąże się z tym wiele obowiązków, między innymi: kontrole i spotkania, rozliczenia płatności, pilnowanie przeglądów, kontakty ze spółdzielnią, poszukiwanie najemców, kontakt z najemcami, weryfikowanie stanu mieszkania, możliwości zwiększenia wartości nieruchomości i wiele innych. Właściciel mieszkania korzystając z oferty firmy specjalizującej się w zarządzaniu najmem, ma całkowity spokój i sprawdza tylko konto, czy otrzymał pieniądze od firmy, która opiekuje się mieszkaniem.

Szukasz najlepszego zarządcy nieruchomości w Lublinie. Sprawdź ofertę firmy POQUI, w której prowadzimy szeroki zakres działań, związanych z obsługą nieruchomości.

Zapewniamy profesjonalne i poparte wieloletnim doświadczeniem doradztwo, weryfikowanie stanu i wartości nieruchomości, ustalanie odpowiedniej ceny za wynajem, przygotowywanie mieszkania do wynajmu, tworzenie skutecznych ofert w celu poszukiwania potencjalnych najemców, weryfikowanie ich oraz regularny kontakt z nimi i rozliczanie ich z mediów, czynszu i opłat związanych z wynajmem, negocjacje, pilnowanie wszelkich przeglądów, windykacja płatności, systematyczne kontrole stanu technicznego i czystości mieszkania oraz wiele innych ważnych aspektów związanych z najmem. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie działania były prowadzone bezbłędnie i skutecznie. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Dzięki współpracy z nami, Ty możesz zająć się swoimi obowiązkami, a przeprowadzenie zarządzania nieruchomością zlecić profesjonalistom.
Masz pytania? Świetnie!
Chętnie na nie odpowiemy i omówimy nurtujące kwestie.
Zostaw do siebie kontakt, a my oddzwonimy by porozmawiać bądź umówić się na spotkanie przy kawie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Masz mieszkanie na wynajem i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy z nami w zakresie obsługi najmu – skontaktuj się pod numerem 729 871 722

    Myślisz o zakupie nieruchomości pod inwestycje, przygotowaniu go pod wynajem oraz kompleksowej obsłudze remontu – skontaktuj się pod numerem 531 961 917