Firma zarządzająca nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomością przeznaczoną na wynajem nie należy do najłatwiejszych zadań. Wymaga przede wszystkim umiejętności podejmowania decyzji, odpowiedzialności, znajomości przepisów prawa w związku z wynajmem, znajomości chociażby podstaw ekonomii, dobrej organizacji pracy, a także umiejętności planowania i zarządzania. Czynności wykonywane przez firmę zarządzającą nieruchomościami pod wynajem oraz decyzje powinny utrzymać obiekt w stanie niepogorszonym, a wręcz przeciwnie – przynoszącym właścicielowi zysk.

Dobry zarządca powinien przede wszystkim mieć na uwadze dobro swojego klienta i odciążyć go maksymalnie z podejmowania działań związanych z zarządzaniem najmem nieruchomościami. Zadania z tym związane mogą pochłaniać wiele czasu i energii, gdyż wymagają nieustannych kontroli, spotkań i innych działań, np. rozliczania płatności, pilnowania przeglądów, stałego kontaktu ze spółdzielnią, poszukiwania najemców, kontaktu z najemcami, weryfikowania stanu mieszkania, odbierania telefonów nawet w weekendy i wiele innych.

To wszystko może zrobić za Ciebie firma profesjonalnie zajmująca się obsługą mieszkań na wynajem. Ponadto ma ona dostęp do lepszych ofert na naprawy i remonty. W firmie POQUI zajmujemy się kompleksowo prowadzeniem wszystkich działań w związku z obsługą nieruchomości. Gwarantujemy, że zdejmiemy z Ciebie ciężar zarządzania najmem nieruchomości, zajmiemy się: doradztwem, ustalaniem odpowiedniej ceny za wynajem, przygotowaniem mieszkania do wynajmu, tworzeniem skutecznych ofert w celu poszukiwania potencjalnych najemców, weryfikowaniem najemców i kontaktem z nimi, rozliczeniami najemców z mediów i czynszu, negocjacjami, pilnowaniem przeglądów, windykacją płatności, systematycznymi kontrolami stanu technicznego i czystości mieszkania i wieloma innymi aspektami. Dołożymy wszelkich starań, abyś był usatysfakcjonowany z usługi zarządzania najmem świadczonej przez firmę POQUI. Zapraszamy do kontaktu!

Dzięki współpracy z nami, Ty możesz zająć się swoimi obowiązkami, a przeprowadzenie zarządzania nieruchomością zlecić profesjonalistom.
Masz pytania? Świetnie!
Chętnie na nie odpowiemy i omówimy nurtujące kwestie.
Zostaw do siebie kontakt, a my oddzwonimy by porozmawiać bądź umówić się na spotkanie przy kawie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Masz mieszkanie na wynajem i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy z nami w zakresie obsługi najmu – skontaktuj się pod numerem 729 871 722

    Myślisz o zakupie nieruchomości pod inwestycje, przygotowaniu go pod wynajem oraz kompleksowej obsłudze remontu – skontaktuj się pod numerem 531 961 917