Administracja nieruchomości Lublin

Istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć powierzenie administracji/zarządzania nieruchomościami profesjonalnej firmie. Przede wszystkim jest to sposób na odciążenie siebie i powierzenie swojej nieruchomości w ręce doświadczonej osoby. Jako właściciel masz wiele obowiązków wynikających z prawa, zobowiązań wobec najemców i nie tylko. Często może to pochłaniać wiele czasu i energii, wymagając ciągłych kontroli i spotkań, w tym: rozliczania płatności, pilnowania przeglądów, kontaktu ze spółdzielnią, poszukiwania najemców, dokonywania serwisów, odbierania telefonów nawet w weekendy i wiele innych. To wszystko może zrobić za Ciebie profesjonalna firma zajmująca się obsługą najmu.

Innym powodem korzystania z profesjonalnej firmy zarządzającej najmem jest to, że zazwyczaj ma ona dostęp do lepszych ofert na naprawy i remonty. To może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie, ponieważ będzie ona w stanie uzyskać zniżki od dostawców, których indywidualny właściciel nie byłby w stanie uzyskać. Jeśli szukasz sposobu, aby uprościć swoje życie jako właściciel nieruchomości, jesteś w dobrym miejscu! W POQUI zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem najmem, a dodatkowo: szerokim zakresem działań, które związane są z obsługą rynku nieruchomości (oprócz zarządzania najmem kupujemy mieszkania, projektujemy, adaptujemy, przeprowadzamy remont, aby uzyskać jak najwyższą rentowność dla właściciela). Jak wygląda zarządzanie najmem w POQUI? Na początku przygotowujemy mieszkanie do wynajmu (analizujemy wspólnie mieszkanie, weryfikujemy kondycję mieszkania i możliwości zarobku, możliwości zwiększenia wartości nieruchomości, dajemy właścicielowi możliwość skorzystania ze zniżek, którymi dysponujemy, dzięki stałej współpracy z wieloma markami z branży budowlanej). Kolejnym krokiem jest ustalanie najlepszego sposobu wynajmu.

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie wynajmu mieszkań, analizujemy standard mieszkań, budynku, lokalizację i doradzamy, czy mieszkanie powinno być wynajęte w całości, czy lepiej wynająć je na pokoje). Następnie przygotowujemy mieszkanie do sesji fotograficznej, pokazując przyszłym najemcom najlepsze jego aspekty i korzyści z wynajmu. Tworzymy skuteczną pod względem marketingowym ofertę mieszkania spersonalizowaną pod kątem odpowiedniej grupy odbiorców, a po opublikowaniu promujemy ją na najbardziej popularnych portalach. Aby jak najszybciej znaleźć odpowiedniego najemcę, udostępniamy mieszkanie do wglądu o każdej porze, przedstawiamy jego zalety, odpowiadamy na pytania, a także weryfikujemy najemcę. Następnie podpisujemy umowę sporządzoną przez prawników, a dodatkowo szczegółowy protokół zdawczo-odbiorczy mieszkania. Zajmujemy się również rozliczaniem najemców z mediów, opłacaniem czynszu administracyjnego, windykacją płatności, systematycznymi kontrolami stanu technicznego i czystości mieszkania. Dajemy Ci gwarancję, że Twoje mieszkanie będzie wynajmowane w dobrej cenie, a co więcej będzie w bardzo dobrym stanie, dzięki czemu jego wartość nie spadnie. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, by dowiedzieć się więcej. Masz pytania? Zadzwoń!

Dzięki współpracy z nami, Ty możesz zająć się swoimi obowiązkami, a przeprowadzenie zarządzania nieruchomością zlecić profesjonalistom.
Masz pytania? Świetnie!
Chętnie na nie odpowiemy i omówimy nurtujące kwestie.
Zostaw do siebie kontakt, a my oddzwonimy by porozmawiać bądź umówić się na spotkanie przy kawie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Masz mieszkanie na wynajem i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy z nami w zakresie obsługi najmu – skontaktuj się pod numerem 729 871 722

    Myślisz o zakupie nieruchomości pod inwestycje, przygotowaniu go pod wynajem oraz kompleksowej obsłudze remontu – skontaktuj się pod numerem 531 961 917